Пляжні рушники

Сортувати:

Модель:10496

Рушники сауна Яскраві квіти
Ціна: 214.00 грн
Гурт від 3 шт. 153.00 грн

Модель:10073

Рушники сауна Sport
Ціна: 398.00 грн
Гурт від 3 шт. 284.50 грн

Модель:9176

Рушники сауна Шеврон/версаче
Ціна: 465.00 грн
Гурт від 3 шт. 332.50 грн

Модель:9226

Рушники для сауни Полоски
Ціна: 337.00 грн
Гурт від 3 шт. 240.50 грн

Модель:9224

Рушники для сауни Широкі полоси
Ціна: 343.00 грн
Гурт від 3 шт. 245.00 грн

Модель:2023

Пляжний рушник
Ціна: 184.00 грн
Гурт від 3 шт. 131.00 грн

Пляжний рушник

Пляжні рушники - це важливий елемент домашнього текстилю, яким користуються тільки в особливих випадках. Якщо ви берете з полиці пляжний рушник, то це означає, що ви відправляєтеся в довгоочікувану відпустку або збираєтеся провести кілька днів на природі біля водойми. Проте, рекомендуємо грунтовно підготуватися і вибрати якісний виріб з бавовни. Якщо не знаєте, де купити пляжний рушник оптом чи вроздріб, то в нашому інтернет-магазині ви напевне знайдете те, що вам потрібно.

Відпочинок на пляжі буде незабутнім

Хтось скаже: «Навіщо спеціально купувати рушник для поїздки на море, якщо можна обійтися звичайним?». Насправді, у кожної речі має бути своє призначення, так само і з текстилем: рушники - для кухні, банні рушники - для лазні, ванної або душа.

Перш ніж купити пляжний рушник оптом, радимо переконатися, що він відповідає таким вимогам:

  • Висока якість матеріалу
  • Здатність моментально вбирати вологу
  • Наявність м'якого ворсу
  • Відповідний розмір

Натуральна тканина - краще, що можна придумати. Це універсальний варіант навіть для самої чутливої шкіри. Як правило, бавовна, на відміну від синтетики, відміно поглинає крапельки води, а це дуже доречно, адже виходячи на сушу після купання, хочеться скоріше укутатися в пухнасте полотенечко, щоб не відчувати холоду через перепад температур і вітер. Також, це допоможе уникнути сонячних опіків, адже кожна краплина має ефект маленької лінзи, тому, можна сказати, що хороший пляжний рушник подбає про ваше здоров'я.

Для махрового полотна властиво наявність об'ємного ніжного ворсу, яке забезпечує приємний дотик. До того ж необхідно звернути увагу на габарити рушника-покривала, адже він повинен бути досить великим, щоб ви мали можливість прилягти, позасмагати.

Широкий асортимент, доступні ціни

В нашому каталозі представлені яскраві, барвисті екземпляри різної тематики, які підходять для чоловіків, жінок і дітей. З таким атрибутом ви будете виділятися на березі і точно не сплутаєте своє полотенечко з чужим. У вас є можливість придбати товар в будь-яких кількостях, а для великого опту ми надаємо вигідні знижки.